خانه نوشته های آزاد آيا افزایش نرخ طراحی سایت منطقی است ؟

آيا افزایش نرخ طراحی سایت منطقی است ؟

0 بازدید
2
0
42

ابتدایی ترین حقوق یک کارآفرین دسترسی به منابع ارزان قیمت است ٬ تا بتوانید با آن هم قیمت های متناسب و بهتری را ارائه دهد و هم باعث رشد کسب و کار خود بشود و هم باعث جذب نیرو های برنامه نویس در زمینه های اشتغال زایی و هم در جهت رشد زیر ساخت های فن آوری کشور بشوند .

متاسفانه در چند هفته های اخیر افزایش قیمت های هاست و دامنه تا چندین برابر آن چنان باعث کاهش قدرت کسب و کار های مربوط به برنامه نویسی که تخمین زدن آن بسیار کار سختی است و این مورد در زمان تمدید هزینه های هاست دامنه (به خصوص بین المللی) در پایان سال قراردادی شرکت ها مشخص می شود و احتمالا یک طراح سایت که متوسط ۱۰۰ مشتری داشته باشد که نیاز به تمدید هزینه سالانه داشته باشند در گذشته باید ۹ ملیون هزینه می کرد ولی حالا حدود ۳۰ ملیون باید از مشتری ها دریافت کند که باعث ریزش بسیاری از مشتری ها متوسط می شود حتی اگر قرار باشد برنامه نویس از سود خود بگذرد !

به طور متوسط هزینه سالانه هر سایت از ۹۰ به ۲۵۰ هزار تومان افزایش یافته است . متاسفانه با این اوضاع نابسامان بازار دلار باید تنها راه کاهش هزینه ها را با دانگرید کردن پنل مشتریان با پنل های بیکیفت و آپتایم پایین جایگزین کرد که نه از لحاظ عرفی و نه شرعی درست نیست . ولی متاسفانه اگر جز این هم باشد با پنل های بیکیفت فعلی شرکت های هاستینگ (که اگر بخواهیم منصف باشیم باید بسیار و بسیار به آن ها به خاطر هزینه های سرسام آور حق داد ) خیلی قدرت انتخاب بالایی نداریم و چاره ای نیست به سمت هاستینگ هایی با هزینه های کمتر رفت .

بخشی از دلایل بروز این مسائل (و یا حتی اصلی )سرمایه گذاری نکردن دولت در سال های متمادی بر روی شرکت های زیر ساخت هاستینگ (سرور های داخلی :‌هزینه نگهداری و راه اندازی )دانست که هم اکنون تمام جامعه آی تی کشور باید ضربه آن را بخورد .

پس اگر بخواهیم جواب این سوال را بدهیم که آیا آيا افزایش نرخ طراحی سایت منطقی است ؟ را بدهیم ! باید بگوییم : بله منطقی است .

مشاهده محتوا بیشتر
ادامه مطلب شمشاد امیری خراسانی
بارگذاری بیشتر در نوشته های آزاد

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 موضوع دیدگاه
1 موضوع پاسخ
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش نشان داد
پرطرفدارترین نظر
2 نویسنده دیدگاه
شمشاد امیری خراسانیجواد نویسندگان نظرات اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
به من اطلاع بده
جواد
مهمان
جواد

*سرمایه گذاری

همچنین ببینید

تست ارتباط ‍پایگاه داده mysql با لاراول

برای اینکه تست کنید ارتباط برنامه لاراول شما با پایگاه داده برقرار است در فایل : routes/we…