اردیبهشت 29, 1398

معرفی بهترین سرویس برای جایگزینی پیام رسان های داخلی و خارجی موبایل

چند وقتی است خبر هایی پیرامون فیلترینگ بعضی پیام رسان های خارجی را می شنویم مانند تلگرام و بسیار نکته ضعف های پیام رسان های داخلی که بعضی های به حق و بعضی ها نادرست است و پیرامون این بحث هیچ نکته نظری نداریم  .

در این بین سرویس های بسیاری که مشابه شبکه اجتمایی و پیام رسان های خارجی هستند در ایران ظهور کرده اند که تعدادشان هم کم نیست و سرویس های متفاوتی را هم ارایه می دهند مثل سرویس بله برای مقاصد اقتصادی و یا سروش در جنبه های ارتباطی  اشخاص

در بین این همه سرویس های متفاوت داخلی و خارجی سرویسی به تازگی کار خود را شروع کرده که در همین ابتدا ۱۰۰ ملیون کاربر (در زمان انتشار این نوشتار) را به سمت خود جذب کرده و به راحتی زبان شیرین فارسی را هم ساپورت می کنه .

برنامه Google allo  یکی از بهترین پیام رسان های موبایل و سرویسی از شرکت گوگل می باشد .

 

یکی از ویژه گی های برگزید این اپ دیزاین بسیار زیبا و بی نظیر آن است که شما را شگفت زده می کند با قابلیت سفارشی سازی برای چت های یک نفره و یا گروهی .

یکی دیگر از قابلیت های کلیدی این پیام رسان گفتگو یا همان چت محرمانه هست که می توانید تایید کنید که تا چه زمانی هر پیام شما برای طرف مقابل نشان داده شود و سپس برای همیشه پاک شود .

یکی دیگر از قابلیت های بسیار مفید این پیام رسان که دغدغه بسیاری از کاربران است تماس ویدئویی آن است که به راحتی شما می توانید با نصب  Google Duo به راحتی میتوانید به آن دست پیدا کنید .

درباره نویسنده

شمشاد امیری خراسانی

بنیان گذار گروه توسعه وب آریا پاد - توسعه دهنده PHP - لاراول و وردپرس

پست های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of