نحوه گذاشتن و انتخاب برچسب (کلمات کلیدی) برای مطالب سایت

شالوده بالا آمدن یک مطلب در نتایج و میزان ارزش سئو اون مطلب و یا محتوا را می توان به ترتیب : محتوا اصلی -> عنوان -> کلیدواژه (برچسب) دانست .

بر چسب ها همیشه دلیل رشد بسیاری از سایت های نوپا تا حد رتبه یک گوگل و موتور های جستجوگر  بوده اند . به نحوی که وقتی شما میبینید یک کلمه یا متن را جستجو می کنید و میبینید که بیشتر نتایج به صفحه مستقیم مطلب شما را هدایت نمیکند بلکه  به صفحه برچسب آن محتوا و مطلب هدایت می شوید و این تنها خود کاملا گویا ارزش کلمات کلیدی یا همان برچسب ها هست .


بهترین روش برای پیدا کردن برترین کلمات کلیدی (برچسب) چیست ؟

فرقی نمی کند که شما نویسنده محتوا باشید یا یک سئو کار که استخدام شده اید روی یک سایت بامحتوا خاص کار کنید . مهم اینست که شما کاملا و کاملا به متن و محتوا آن مطلب یا محتوا تسلط کامل داشته باشید !

اگر بر محتوا مسلط نباشید هیچ گاه و هیچگاه نخواهید توانست کلمات کلیدی حتی با ارزش Position متوسط در گوگل یا دیگر موتور های جستجوگر پیدا کنید !

پ.ن : Position – یعنی رتبه شما در صفحات گوگل یا هر موتور جستجو گری دیگری مثلا Position = 30 یعنی شما در صفحه سوم شماره اول هستید .


پس ! برای انتخاب بهترین برچسب سئو شده برای محتوا  چه کار باید بکنیم :

باید اگر کسی از شما پرسید سه تا جمله ی چهار کلمه ای بگویید که بهترین خلاصه مطلب و محتویاتتان باشد بتوانید به  راحتی این سه جمله را بگویید ! برچسب ها یکی از توابع بسیار قدرتمند و تقریبا ثابت سئو می باشد . که تقریبا دلیل اصلی رشد یک مطلب و محتوا را همین برچسب ها دانست . حتی اگر کار شما تولید فیلم و محتوا چند رسانه ای باشد تنها گارانتی معتبر رشد محتوا شما در موتور های جستجو همین کلمات کلیدی یا برچسب ها است .


کلمات کلیدی دقیقا همان ٫ کلمات متن اصلی سایت نیست !

شما نمی توانید دقیقا چند کلمه از محتوا را انتخاب کنید و با یک کپی پیست ساده چندین برچسب درست کنید :/ لطفا تنبلی را حداقل در مورد برچسب ها کنار بگذارید .

به طور مثال عنوان مطلب شما هست : مصاحبه با مدیر قدرتمند گوگل !

کلمات کلیدی شما می شود : چگونه یک مدیر قدرتمند شویمروش های یک مدیر قدرتمندآشنایی با مدیر قدرتمند گوگل 

 

دقیقا زمانی رشد سئو و بازدید سایت شما پایین می آید که …

که امر برچسب گذاری برای شما یک امر حوصله سر بر و بی مورد شود و در این امر کوتاهی کنید در این زمان یه ایمیل به گوگل بزنید که گودبای گوگل :/

 

چگونه یک برچسب مناسب برای مطلب و محتوا خود انتخاب کنم ؟

در اینجا به مشتریان خودم پیشنهاد می کنم برای اینکه بهتر متوجه شوند که چه برچسب هایی مناسب است از این روش پیش بروند که انگار دارند برای یک نفر توضیح می دهند که این محتوا دقیقا داره چه اهدافی را مشخص می کند .

  • تعداد کلمات یک برچسب می تواند بین سه تا پنج کلمه نیز باشد. (بیشتر به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود)

 

در تاریخ ۱۹ اسفند بروزرسانی شد !

 

 

درباره نویسنده

شمشاد امیری خراسانی

بنیان گذار گروه توسعه وب آریا پاد - توسعه دهنده PHP - لاراول و وردپرس

پست های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
به من اطلاع بده