خانه افزونه های مورد نیاز و حرفه ای وردپرس جلوگیری از کامنت های هرزنامه (اسپم) وردپرس + فعال سازی پلاگین اکسیمیت (Akismet)

جلوگیری از کامنت های هرزنامه (اسپم) وردپرس + فعال سازی پلاگین اکسیمیت (Akismet)

10 بازدید
0
0
36

توضیحات و معرفی پلاگین Akismet

برای جلوگیری از ارسال کامنت های هرز و مزاحم ربات ها در سایت وردپرس تان شما نیازی به فعال سازی captcha مختلف و آزار دهند بر روی سایت وردپرسی خود ندارید !

تنها کافیست افزونه Akismet: Spam Protection for WordPress  را بر روی سایت خود فعال کنید تا به تنهای و بدون هیچ کار اضافه یا جا دادن کدی سایت خود را از شر تمام کامنت های اسپم و هرزنامه های مضرر خلاص کنید .

بعد از نصب این پلاگین یک کادر سبز در قسمت  بالای داشبورد وردپرس شما برای فعال سازی پلاگین اکسیمیت نشان داده می شود که شما بعد از کلیک بر روی آن به مسیری هدایت می شوید که از ما کدی برای فعال سازی می خواهد . خب ! متاسفانه برای کشورما سرویسی ارائه نمی شود و شما نمی توانید به شماره سریال اکتیو سازی این پلاگین که برای همه به صورت رایگان ارائه می شود دسترسی داشته باشید !


فعال سازی پلاگین Akismet

نگران نباشید ! ما از پیش برای شما یک شماره سریال برای پلاگین اکسیمیت آماده کرده ایم 🙂 تنها کافیست شماره سریال زیر را استفاده کنید تا اکسیمیت شما فعال شود و شما از شر تمام کامنت های اسپم و مزاحم وردپرس خلاص شوید !

Akismet Basic Serial : cc755a2e658b

مشاهده محتوا بیشتر
ادامه مطلب شمشاد امیری خراسانی
بارگذاری بیشتر در افزونه های مورد نیاز و حرفه ای وردپرس

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
به من اطلاع بده

همچنین ببینید

تست ارتباط ‍پایگاه داده mysql با لاراول

برای اینکه تست کنید ارتباط برنامه لاراول شما با پایگاه داده برقرار است در فایل : routes/we…