خانه / افزونه های وردپرس / افزونه های حرفه ای و رایگان وردپرس / جلوگیری از کامنت های هرزنامه (اسپم) وردپرس + فعال سازی پلاگین اکسیمیت (Akismet)

جلوگیری از کامنت های هرزنامه (اسپم) وردپرس + فعال سازی پلاگین اکسیمیت (Akismet)

توضیحات و معرفی پلاگین Akismet

برای جلوگیری از ارسال کامنت های هرز و مزاحم ربات ها در سایت وردپرس تان شما نیازی به فعال سازی captcha مختلف و آزار دهند بر روی سایت وردپرسی خود ندارید !

تنها کافیست افزونه Akismet: Spam Protection for WordPress  را بر روی سایت خود فعال کنید تا به تنهای و بدون هیچ کار اضافه یا جا دادن کدی سایت خود را از شر تمام کامنت های اسپم و هرزنامه های مضرر خلاص کنید .

بعد از نصب این پلاگین یک کادر سبز در قسمت  بالای داشبورد وردپرس شما برای فعال سازی پلاگین اکسیمیت نشان داده می شود که شما بعد از کلیک بر روی آن به مسیری هدایت می شوید که از ما کدی برای فعال سازی می خواهد . خب ! متاسفانه برای کشورما سرویسی ارائه نمی شود و شما نمی توانید به شماره سریال اکتیو سازی این پلاگین که برای همه به صورت رایگان ارائه می شود دسترسی داشته باشید !


فعال سازی پلاگین Akismet

نگران نباشید ! ما از پیش برای شما یک شماره سریال برای پلاگین اکسیمیت آماده کرده ایم 🙂 تنها کافیست شماره سریال زیر را استفاده کنید تا اکسیمیت شما فعال شود و شما از شر تمام کامنت های اسپم و مزاحم وردپرس خلاص شوید !

Akismet Basic Serial : cc755a2e658b

درباره ی شمشاد امیری خراسانی

شمشاد امیری خراسانی
به نام خداوندگار جان و خرد بنیان گذار گروه توسعه وب آریا پاد برنامه نویس php هستم و توسعه دهنده سیستم مدیریت محتوا وردپرس آشنا با لینوکس و زبان های Back-End

همچنین ببینید

افزونه سئو RICH SNIPPETS وردپرس – رایگان نسخه 2.1.0

افزونه ای برای نمایش عکس مطالب در کنار عنوان و توضیحات مطلب در نمایش نتایج …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  مشترک شدنAuthor  
مرا باخبر کن از