پوسته خبری وردپرس NewsPaper نسخه 8.7.2

شروع بسیار خوبی را تجربه کنید !

بهترین ویژگی های پوسته NewsPaper

ویژگی های باورنکردنی و پکیج ویجت ها در پوسته وردپرسی روزنامه – NewsPaper نسخه 8

پوسته های بسیار زیبا برای دسته بندی و موضوعات

 هر کدام به صورت جداگانه

تبدیل صفحات دسته به واسط های خلاقانه که بازدیدکنندگان را به محتوای دلخواه هدایت می کند. ده ها تن از قالب ها و بسیاری از شبکه ها و سبک های لذت بخش در انتظار شما هستند. تجربه امکانات بی پایان!

 

 


ظاهری بسیار زیبا برای پست ها

هنگامی که یک داستان عالی برای گفتن دارید، می دانیم چقدر اهمیت دارد که دقیقا کلمات درست و شکل کامل آن را به نمایش در می آوریم. یک طراحی برای هر داستان کار نخواهد کرد، بنابراین ما 14 پست منحصر به فرد ایجاد کردیم تا ابزارهایی برای نوشتن، نمایش، پخش و انتشار به شما بدهیم. روزنامه 8 همه چیزهایی است که شما باید آزادانه خلاقیت را کشف کنید!

 


لیست های هوشمند

نمایش صفحات بیشتر با لیست های جدید هوشمند ایجاد کنید. تم موضوع زیرنویس ها و تصاویر را تشخیص می دهد و smartlists را برای شما ایجاد می کند. تجربه روزانه بازدید کننده خود را با روزنامه 8 افزایش دهید!

 

 

 

 


سبک های هدر مختلف

متوقف کردن تفکر در مورد آرم ها، شناسه ها و تبلیغات. از لذت بردن از استفاده از هدر ها به خصوص برای نام تجاری ساخت. این که آیا شما یک لوگوی محکم محکم می خواهید یا یک قسمت کوچکی که قرار است یکی را انتخاب کنید، با روزنامه همه چیز کاملا متعادل است برای هر نیاز!

 


گرید های بسیار زیبا

اطمینان حاصل کنید که بازدید کنندگان شما در نگاه اول متوجه محتوای ارزشمند ترین وب سایت شما می شوند. این شبکه های بزرگ طراحی شده اند تا به شما کمک کنند دقیقا همان کاری را انجام دهید!


 

  • دانلود رایگان پوسته خبری وردپرس NewsPaper 
  • موضوع قالب :‌ خبری
  • نسخه قالب : نسخه 8.7.2
  • رمز فایل : AriaPad
  • دمو انگلیسی : اینجا
رایگان – خرید

درباره ی شمشاد امیری خراسانی

شمشاد امیری خراسانی
به نام خداوندگار جان و خرد بنیان گذار گروه توسعه وب آریا پاد برنامه نویس php هستم و توسعه دهنده سیستم مدیریت محتوا وردپرس آشنا با لینوکس و زبان های Back-End

همچنین ببینید

پوسته رایگان وردپرس چند منظوره Be Theme – نسخه 20.4.3.1

بیش از 300 دمو بینظیر که می توانید هر کدام را که نیاز داشتید به …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  مشترک شدنAuthor  
مرا باخبر کن از